, ,

SMAŻ 2019 – relacja


Słowa kluczowe: , , , ,

Udostępnij:

W tym roku, uczestnicy Spotkania Miłośników Archeologii Żywej (SMAŻ 2019) mieli możliwość zwiedzenia pogranicza śląsko-łużyckiego.

Prelekcje, wycieczki, średniowieczny jarmark, warsztaty archeologiczne i wieczorne dyskusje sprawiły, że 3 dni minęły w mgnieniu oka. Niestety wszystko co dobre musi się skończyć. Zachęcamy do oglądnięcia galerii wybranych zdjęć.

Oczywiście już teraz zapraszamy wszystkich na przyszłą edycję naszego wydarzenia! Gdzie zobaczymy się w 2020 roku? Pewne pomysły już mamy, ale na razie niech pozostaną niespodzianką. Jeśli macie własne propozycje to piszcie w komentarzach!

Białogórze – grodzisko, cmentarzysko kurhanowe, kościół

Płoszczyna – jarmark, zwiedzanie grodziska, warsztaty archeologiczne

Siedlęcin – wieża książęca

Wleń – miasto, kościół, zamek

Serdecznie dziękujemy Piotrowi Mańkowskiemu za wspaniałe zdjęcia.

Redaktor ds. Wpisów Internetowych | Oficjalna strona

Archeolog. Doktorant Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Pierwsza osoba, z którą powinno się kontaktować w sprawie problemów ze stroną, profilami AŻ lub ofertami patronatów medialnych. Pasjonat technologii i gier komputerowych.

Udostępnij:

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

Dodaj komentarz

css.php