Autorzy

Teraz

Autorzy piszący w tym miesiącu…

Szymon Zdziebłowski

Dziennikarz PAP
Home Page  Twitter 

Dziennikarz naukowy w Polskiej Agencji Prasowej (PAP) i portalu PAP - Nauka w Polsce. Opublikował szereg artykułów w prasie popularnonaukowej i ogólnotematycznej, m.in. w Przekroju, Wiedzy i Życiu, Archeologii Żywej, Gościu Niedzielnym, Gazecie Wyborczej. Ukończył archeologię i PR na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Marcin Fedoruk

Popularyzator
Home Page  Public Email  Twitter 

Kierownik Działu Promocji i Komunikacji Wizualnej w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku. Z wykształcenia filolog polski, kulturoznawca. Jego największą pasją jest przekładanie opracowań archeologicznych na język zrozumiały dla każdego.

Kamil Szubański

Dziennikarz PAP
Home Page 

Dziennikarz naukowy w Polskiej Agencji Prasowej (PAP) i portalu PAP - Nauka w Polsce. Opublikował szereg artykułów w prasie popularnonaukowej i ogólnotematycznej.

Zdzisław Cozac
Home Page  Facebook   

Scenarzysta, reżyser i producent filmów dokumentalnych. Za filmy z serii "Tajemnice początków Polski" uzyskał ponad 20 nagród na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą, m.in. „Filmowego Ziemowita” dla najlepszego filmowego projektu edukacyjnego oraz nagrodę „Arkeolan” Międzynarodowego Festiwalu Filmów Archeologicznych w Hiszpanii. Zdobywca tytułu „Popularyzator Nauki 2016” w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiej Agencji Prasowej.

W przeszłości

Wszyscy autorzy, którzy do tej pory udzielili się na naszej stronie…

css.php