Autorzy

Teraz

Autorzy piszący w tym miesiącu…

PrzygodowaTV

Tomb Raider
Facebook  YouTube  Instagram 

PrzygodowaTV to kanał serwisu YouTube prowadzony przez Małgorzatę Koszkul. Odwiedza wraz ze swoimi widzami ciekawe miejsca, głównie w Polsce i opowiada o ich historii czy związanych z nimi legendach.

Adam Roman

Profesor

Dr hab. inż. Adam Roman prof. nadzw. Pszczelarz z zawodu i z zamiłowania, także badacz pszczół i autor licznych prac naukowych na ich temat. Pracuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie pełni obecnie obowiązki dziekana Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt

Paweł Konczewski

Redaktor Naczelny
Home Page  Academia  Facebook 

Archeolog, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, redaktor naczelny Archeologii Żywej. Jego zainteresowania naukowe oscylują wokół archeologii historycznej i krajobrazowej oraz wykorzystania archeologii do potrzeb kryminalistyki i nauk przyrodniczych. Miłośnik niespiesznych podróży.

Magdalena Dulęba

Pierwszy Sekretarz
Public Email 

Architekt, absolwentka Politechniki Warszawskiej, obecnie sekretarz redakcji Archeologii Żywej. Chętnie zajmuje się również grafiką. Interesuje się historią sztuki, uwielbia wycieczki po Polsce i nie tylko.

Radosław Biel

Deus Ex E-Machina
Home Page  Public Email  Researchgate  Academia  Twitter  Facebook  LinkedIn  Google+ 

Redaktor wpisów internetowych "Archeologii Żywej". Archeolog. Doktorant Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. W sprawie problemów ze stroną lub mediami społecznościowymi walić śmiało! ...więcej →

Szymon Zdziebłowski

Dziennikarz PAP
Home Page  Twitter 

Dziennikarz naukowy w Polskiej Agencji Prasowej (PAP) i portalu PAP - Nauka w Polsce. Opublikował szereg artykułów w prasie popularnonaukowej i ogólnotematycznej, m.in. w Przekroju, Wiedzy i Życiu, Archeologii Żywej, Gościu Niedzielnym, Gazecie Wyborczej. Ukończył archeologię i PR na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

W przeszłości

Wszyscy autorzy, którzy do tej pory udzielili się na naszej stronie…