Współpraca

Archeologia Żywa z przyjemnością nawiązuje współpracę ze wszystkimi, którzy odczuwają potrzebę popularyzacji nie tylko archeologii, ale i również nauk pokrewnych. Z naszej strony możemy zaproponować parę opcji, które polecamy w zależności od prowadzonej działalności.

PATRONAT MEDIALNY proponujemy wszystkim, którzy organizują wydarzenia mogące nas zainteresować – konferencje, wystawy, festiwale, projekty naukowe, czy premiery książek lub filmów. Przykłady bieżących i minionych wydarzeń objętych naszym patronatem można zobaczyć na tej stronie. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres: biel@archeologia.com.pl z dopiskiem w tytule „patronat”. Z naszej strony zapewniamy promocję wydarzenia wszelkimi możliwymi dla nas drogami elektronicznymi.

PUBLIKACJĘ REKLAM na łamach naszego drukowanego czasopisma proponujemy wszystkim, którzy pragnęliby dodatkowo zareklamować swoje produkty, książki lub wydarzenia objęte przez nas patronatem medialnym. W tym przypadku obowiązuje cennik z orientacyjnymi kwotami, który można uzyskać po wysłaniu zapytania pod adres: reklama@odkrywca.pl z dopiskiem „reklama AŻ”. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie.

WSPÓŁPRACĘ proponujemy wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom i instytucjom, które chciałyby nawiązać z nami stały kontakt. Pomoc w organizacji lub prowadzeniu poszukiwań, wzajemna promocja w mediach społecznościowych, reklama na łamach naszej strony internetowej i czasopisma, rozpoczęcie sprzedaży w sklepie internetowym naszego wydawcy – to tylko parę z podstawowych przykładów tego co oferujemy w ramach naszej współpracy. W celu jej nawiązania prosimy kontaktować się pod adresem mailowym: biel@archeologia.pl z dopiskiem w tytule „współpraca”. Prosimy aby w wiadomości znajdował się opis podmiotu wraz z propozycją oczekiwań oraz gratyfikacji na rzecz Archeologii Żywej. Naszych aktualnych partnerów można sprawdzić na tej stronie.

PUBLIKACJĘ ARTYKUŁÓW W NUMERACH proponujemy wszystkim, którzy posiadają informacje dotyczące tematyki naszego czasopisma, dokonali interesujących odkryć, odwiedzili ciekawe miejsca, tajemnicze obiekty lub wykopali coś fajnego i chcieliby się tym podzielić z naszymi Czytelnikami. Wszyscy autorzy są jednak zobowiązani do zapoznania się z naszymi wytycznymi autorskimi dostępnymi na tej stronie. Gotowe artykuły wraz z materiałami należy przesyłać za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na dole strony z wytycznymi. W sprawie tematu głównego przyszłych numerów, oraz tematyki proponowanych artykułów prosimy o kontakt pod adresem: biel@archeologia.com.pl.

PUBLIKACJĘ NEWSÓW NA STRONIE proponujemy wszystkim badaczom prowadzącym własne badania. Jeśli nie macie czasu na pisanie dłuższego tekstu, lecz chcecie pochwalić się co planujecie w tym sezonie badawczym, na jakim stanowisku będziecie pracować, lub co udało się już dokonać – piszcie do nas na adres: biel@archeologia.com.pl. Z chęcią umieścimy na naszej stronie krótkie teksty na ten temat, jeśli tylko dorzucicie parę fotografii.

Jako jedyne czasopismo w Polsce poświęcone tej tematyce, możemy zapewnić, że cieszymy się niezmiennym zaufaniem wśród naszych stale rosnącej liczby Czytelników.

css.php