Konkurs „Wymieniamy na Cellfast cz. 3”

|


Słowa kluczowe:

Firma Cellfast wraz z czasopismem Archeologia Żywa ma kolejną propozycję dla wszelkiego rodzaju archeologicznych instytucji, zespołów, stowarzyszeń i fundacji – dzięki jednemu zdjęciu możecie zdobyć nowy zestaw sprzętu wykopaliskowego najwyższej jakości.

W tej edycji konkursu chcemy dowiedzieć się do czego posłuży zdobyczny sprzęt. Aby Wasze zgłoszenie zostało zakwalifikowane wystarczy spełnić te trzy proste punkty:

  • w komentarzach pod tym Wpisem Konkursowym na profilu Facebook Archeologii Żywej załączcie zdjęcie stanowiska, którego badania macie w planach (lub aktualnie już są prowadzone),
  • napiszecie parę zdań o planowanych badaniach (max. do 400 wyrazów),
  • w tekście musi znaleźć się nazwa organizacji, fundacji. firmy, instytucji etc., do której powędrować ma nagroda oraz hasztag #WYMIENIAMYNACELLFAST.

Spośród zgłoszeń Jury wyłoni szczęśliwców, którzy otrzymają jedną nagrodę główną od firmy Cellfast. W ocenie zgłoszenia konkursowego brane będzie pod uwagę spełnienie wszystkich postanowień regulaminowych, kreatywność opisu oraz stopień zaangażowania obserwujących osób. Zwycięska organizacja zostanie poinformowana o swojej wygranej za pośrednictwem wiadomości prywatnej w serwisie Facebook lub drogą mailową.

W tej edycji konkursu wprowadziliśmy małą modyfikację zasad i zgłoszenia nie muszą być wysyłane przez oficjalne profile organizacji/instytucji, więc możecie to robić również za pośrednictwem profili prywatnych. Jednocześnie sugerujemy, aby nie sprawiać niespodzianek swojemu ulubionemu muzeum i wpierw zorientować się czy sami nie mają w planach wzięcia udziału.

Wpis konkursowy

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

Dodaj komentarz

css.php