Konkurs ArcheoKids

|


Słowa kluczowe:

Nie ma lepszej okazji do rozdawnictwa niż premiera świetnej książki! A taką właśnie jest „ArcheoKids. Kreatywny podręcznik młodego archeologa”, której wydawcą jest Levyz Books.

  1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką, na której zawarta będzie odpowiedź na pytanie: „Co robi archeolog?”
  2. Następnie prosimy rodziców lub opiekunów o zeskanowanie lub wykonanie zdjęcia pracy i umieszczenie jej w komentarzach pod wpisem konkursowym na profilu Facebook Archeologii Żywej, z zaznaczeniem wieku i jeśli nie macie nic przeciwko, również imienia autorki lub autora.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń macie do godz. 20:00 dnia 8 kwietnia 2022 roku.

Z nadesłanych prac jury konkursowe wybierze ich zdaniem najlepsze. Liczba polubień nie będzie odgrywać znaczenia, ale nikomu nie zabraniamy chwalenia się swoimi arcydziełami. Jako, że mamy 5 książek, to postanowiliśmy podzielić zgłoszenia na 5 kategorii wiekowych, w ten sposób po jednej książce przypadnie na każdą z nich. Zgłoszenia bez podanego wieku, nie będą brane pod uwagę.

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

Dodaj komentarz

css.php