15k polubień na Facebooku

|


Słowa kluczowe:

Stuknęło nam 15 000 polubień na Facebooku! Z tej okazji rozdajemy nagrody!

KONKURSOWE ZADANIE:

Napiszcie w komentarzach pod konkursowym wpisem na naszym profilu Facebook, jaki zabytkowy przedmiot zrobił na Was największe wrażenie, gdy zobaczyliście go po raz pierwszy na własne oczy!

—————————–

Nie ważne czy to pierwsza skorupa odkryta na pierwszych badaniach wykopaliskowych, artefakt zmieniający bieg historii czy osobisty przedmiot należący do jakiejś słynnej postaci. Skoro prawna definicja zabytkowego przedmiotu obejmuje w praktyce co tylko sobie ktoś wymarzy, to będziemy się tego trzymać i przyjmiemy każdy komentarz 😀 Tradycyjnie nagrodzimy pięć komentarzy z największą liczbą polubień i reakcji!

A w kwestii nagród – autorka lub autor komentarza z największą liczbą polubień otrzyma:

  • koszulkę „Archeologii Żywej”,
  • kubek termiczny z naszym logiem – idealny na jesienne i zimowe badania wykopaliskowe,
  • roczną prenumeratę lub 4 wybrane numery archiwalne „Archeologii Żywej”,
  • i 5 książek wybranych samodzielnie z naszej listy dostępnych pozycji – a takiej możliwości jeszcze nie zaproponowaliśmy nikomu!

Dla czterech pozostałych osób przygotowaliśmy nagrody pocieszenia w postaci koszulki i wybranej przez nas książki. Na przesyłanie konkursowych komentarzy i zbieranie polubień macie czas do godz. 23:55, dnia 3 października 2022 roku.

Wpis konkursowy

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

Dodaj komentarz

css.php