,

10 najdroższych naszemu sercu komentarzy na Facebooku AŻ 2018

|


Słowa kluczowe: ,

Za każdym razem gdy piszemy, że liczymy na Wasze komentarze nie żartujemy. Nie wiążę się to tylko z tym, że każdy z nich zwiększa zasięg naszych wpisów, lecz dzięki niektórym z nich dowiedzieliśmy się naprawdę sporo, inne sprawiły, że uśmiech zagościł na naszych twarzach, a niektóre po prostu spowodowały wybuch niekontrolowanego śmiechu. Dlatego poprzez drobny upominek chcielibyśmy uhonorować autorów 10 najdroższych naszemu sercu komentarzy na Facebooku AŻ 2018.

Kryterium tak naprawdę było jedno i brzmiało: „Bo tak”. Jest ono znanym i lubianym argumentem wykorzystywanym przez każdego rodzica, wychowawcę, szefa lub partnera, jednocześnie nie będącym żadnym dobrym argumentem. Tym samym sprawiło to, że przy wyborze spośród setek kreatywnych, zabawnych, inteligentnych czy nawiązujących do wydarzeń, sztuki lub filmu komentarzy, pasuje idealnie.

Kolejność w przypadku tej listy nie oddaje wagi komentarza i ustalona została alfabetycznie. Nazwiska i zdjęcia zostały zasłonięte ponieważ obawiamy się RODO 🙂

Bohen – Monty Python wiecznie żywy

Dalia – Na pewno chcemy te drugie Pompeje?

Jakub – nikt mi teraz nie powie…

Jan – piątego dnia o świcie spoglądali na wschód

Janusz – historia o chciwym Lugiu

Juras – wszyscy kochają spacery

Maciej – rekordowa klikalność

Michał– ostatni gatunek

Michel – najlepszy świąteczny prezent

Paweł – specjaliści z Krakowa

Prócz tej dziesiątki wyróżnionych chcielibyśmy również podziękować jeszcze jednej osobie.

Pan Paweł otrzymuje od nas specjalne wyróżnienie w kategorii NAJBARDZIEJ MERYTORYCZNE KOMENTARZE 2018. O ile spora część komentujących nasze wpisy na Facebooku (co bardzo ciekawe bo to w końcu Internet), zwykle wykazuje wysoki poziom merytoryczny, najczęściej jednak możemy liczyć na Pana Pawła. Jeśli nie odpisujemy to tylko dlatego, że chwilowo nie posiadamy wystarczającej wiedzy na dany temat, lub po prostu nie mamy już nic mądrego do dodania. Jedno może wynikać z drugiego. Poniżej tylko jeden spośród wielu komentarzy.

Wszystkim 11 osobom w ramach podziękowań chcielibyśmy sprezentować koszulkę „Archeologii Żywej”. Obiecujemy, że w ciągu paru najbliższych dni postaramy się ze wszystkimi skontaktować.

Oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za bycie z nami w ciągu minionego roku i liczymy na to, że 2019 rok zapewni nam jeszcze większą pulę niesamowitych komentarzy.

Jeśli macie ochotę wesprzeć naszą działalność kupujcie nasze numery w salonach prasowych lub już w tym momencie zamówcie naszą prenumeratę. Tylko przez najbliższy czas to jedyne 60 zł za cały rok, dzięki czemu otrzymacie 4 kolejne wydania w promocyjnej cenie. Jeśli jesteście ciekawi naszych pozostałych zestawień za rok 2018 polecamy poniższe artykuły.

Redaktor naczelny AŻ | Oficjalna strona

Archeolog, doktor nauk inżynieryjno-technicznych, popularyzator. Pierwsza osoba, z którą powinno się kontaktować w sprawie patronatów i ewentualnej współpracy z „Archeologią Żywą”. Post-doc w Katedrze Antropologii Instytutu Biologii Środowiskowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się wokół kultury materialnej późnego średniowiecza i wykorzystania nowoczesnych technologii w archeologii. Pasjonat multimediów i gier komputerowych. Prowadzący cyklu cotygodniowych popularnonaukowych webinarów pt. „Kontekst

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

1 komentarz do “10 najdroższych naszemu sercu komentarzy na Facebooku AŻ 2018”

Dodaj komentarz

css.php