Konkurs „Krewniacy”

|


Słowa kluczowe:

Nie ma lepszej okazji do rozdawnictwa niż premiera świetnej książki! A taką właśnie jest „Krewniacy. Życie, miłość, śmierć i sztuka neandertalczyków”, której autorką jest Rebecca Wragg Sykes, a wydawcą Prószyński i S-ka.

Zasady są bardzo proste: wystarczy, że odwiedzisz profil Facebook Archeologii Żywej i pod Wpisem Konkursowym udzielisz nam odpowiedzi na pytanie: jak wyglądałby współczesny świat gdyby neandertalczycy wciąż żyli? Wprowadzamy tylko jedno ograniczanie: zgłoszenie konkursowe w postaci komentarza może zawierać maksymalnie 500 słów.

Nagrody w postaci pojedynczego egzemplarza książki „Krewniacy. Życie, miłość, śmierć i sztuka neandertalczyków” zdobędą autorzy 3 komentarzy z największą liczbą polubień i innych reakcji!

Zwycięzcy zostaną poinformowani o swojej wygranej za pośrednictwem wiadomości przesłanej za pośrednictwem serwisu Facebook.

Wpis konkursowy

CZY TEŻ W DZIECIŃSTWIE CHCIAŁEŚ BYĆ ARCHEOLOGIEM?

My od zawsze! Cześć, ARCHEOLOGIA ŻYWA to mały zespół osób kochających odkrywanie i pisanie o przeszłości. Czujemy jednak, że wciąż zna ją zbyt mało osób. Pytanie, czy chcesz nam pomóc w promocji naszej historii?

Dodaj komentarz

css.php