Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogłoszenie wyników głosowania na Archeologiczne Sensacje 2021 – KONTEKST

13 stycznia 20:00 - 21:15

Bezpłatnie

Udostępnij:

Koniec grudnia i początek stycznia to tradycyjnie okres podsumowań. Nie inaczej jest u nas! Nadszedł czas by wybrać najważniejsze odkrycia i wydarzenia polskiej archeologii!

Od jakiegoś czasu znaliśmy już termin transmisji na żywo w trakcie, której ogłosimy wyniki dorocznego plebiscytu na Archeologiczne Sensacje. Czekaliśmy jedynie na moment gdy będziecie już mogli oddawać głosy na nominowanych i jak pewnie się domyślacie – możecie już to robić na stronie Archeologii Żywej, pod tym adresem:

http://archeologia.com.pl/archeologiczne-sensacje-2021

Oficjalne archeologiczno-historyczno-poszukiwawcze podsumowanie minionego roku rozpocznie się 13 stycznia 2022 roku o godz. 20:00. Redakcji Archeologii Żywej towarzyszyć będą przedstawiciele redakcji miesięcznika Odkrywca i portalu Zwiadowca Historii.
Zanim jednak nadejdzie ten uroczysty moment wszystko leży w Waszych rękach! Głosujcie na swoich faworytów, zachęcajcie innych i udostępniajcie wieści gdzie tylko jest to możliwe! Wszystko po to, abyśmy mogli w jak największym gronie wspólnie uhonorować zasługi, a także podziękować naukowcom i pasjonatom za trud włożony w odkrywanie przeszłości!

Więcej o Kontekście – jedynym takim webinarze o archeologii, historii i poszukiwaniach

Szczegóły

Data:
13 stycznia
Godzina:
20:00 - 21:15
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
https://fb.me/e/1uTzW3A6U

Dodaj komentarz

css.php