Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Najciekawsze odkrycia archeologiczne ostatnich lat w Polsce – KONTEKST

23 czerwca 19:00 - 20:15

Bezpłatnie
Grody, Garnki i Uczeni książka archeologia

Ciekawe i ważne odkrycia archeologiczne w Polsce to temat, który jest „Archeologii Żywej” niesamowicie bliski! Ba! Możemy stwierdzić, że to nasz chleb powszedni. W końcu to my organizujemy doroczny plebiscyt na najważniejsze odkrycia polskiej archeologii pt. Archeologiczne Sensacje. Dlaczego tylko niektóre odkrycia elektryzują powszechną opinię? Co sprawia, że dane odkrycie jest ważne? Co mówią nam teoretycznie nieme zabytki? Czy już wszystko zostało odkryte?

O tym wszystkim dowiecie się w czwartek, dnia 23.06.2022 o godz. 19:00, w trakcie kolejnego spotkania z cyklu KONTEKST. Wiele osób moglibyśmy zaprosić do tej rozmowy, ale aktualnie nie ma chyba nikogo lepiej zorientowanego w temacie niż:

  • AGNIESZKA KRZEMIŃSKA – z wykształcenia archeolog, na co dzień popularyzująca wiedzę o przeszłości m.in. w Polskim Radiu, „Świecie Nauki” czy tygodniku „Polityka”, stypendystka Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Autorka paru niesamowitych książek, ale przede wszystkim wydanej niedawno przez Wydawnictwo Literackie, wprowadzającej w świat archeologii jak żadna inna, świetnej pozycji pt. „Grody, garnki i uczeni. O archeologicznych tajemnicach ziem polskich”.

I jak to zwykle u nas bywa, gdy mówimy o książce: będzie rozdawnictwo! Stanowiące nagrody egzemplarze książki „Grody, garnki i uczeni” ufundowało Wydawnictwo Literackie, za co bardzo im dziękujemy!https://www.facebook.com/wydawnictwoliterackie

Konkursy przeprowadzimy zarówno na Facebooku jak i pod zapisem spotkania, który pojawi się na naszym kanale YouTube w późniejszym czasie. Zasady dla każdego z nich poznacie na początku spotkania.

Transmisja na żywo rozpocznie się w tym wydarzeniu na Facebooku, po czym jej zapis pojawi się na kanale YouTube Archeologii Żywej. Udział w wydarzeniu na żywo jest darmowy i otwarty dla wszystkich zainteresowanych, wystarczy kliknąć opcję „Wezmę udział”.

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
19:00 - 20:15
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/1MbyOsjLB

Organizator

Archeologia Żywa
Adres e-mail:
redakcja@archeologia.com.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Dodaj komentarz

css.php