Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mumie i ofiary z ludzi w starożytnym Egipcie – webinar KONTEKST

20 maja 2020 20:00 - 21:00

Z mumią jest jak z przepisem na bigos – każdy ma na to swój sposób!

Tajemniczy i starożytny Egipt! Piramidy, mumie, grobowce i dużo piasku, to coś co fascynuje każdego archeologa… ale czy naprawdę tak jest? Na pewno, niczym słońce na Saharze rozpalają one wyobraźnię wielu pasjonatów przeszłości i tę płomienną pasję zaprezentujemy w kolejnym odcinku z cyklu “Kontekst”.

Specjalnie w tym celu zaprosiliśmy archeologa Wojciecha Ejsmonda – pracownika Instytutu Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polskiej Akademii Nauk oraz doktoranta w Ośrodku Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. Jako m.in. kierownik Gebelein Archaeological Project i Warsaw Mummy Project nada się do tego idealnie.

Jego plecy znacie z okładki aktualnego numeru AŻ, w którym jest jego artykuł, więc czas by pokazał swą przystojną twarz! Jeśli spodobało Ci się nasze spotkanie to zapraszamy do uczestnictwa na żywo, co czwartek o godz. 20:00 na Facebooku Archeologii Żywej lub Odkrywcy oraz prenumerowania naszych czasopism: https://ibhik.pl/kategoria/prenumerata/

Zapis spotkania na YouTubie

Mumie i ofiary z ludzi w starożytnym Egipcie - Wojciech Ejsmond | KONTEKST 2

Szczegóły

Data:
20 maja 2020
Godzina:
20:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://youtu.be/ZoDWDlPcttg

Dodaj komentarz

css.php