Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Co skrywają muzealne magazyny? – webinar KONTEKST

18 lutego 2021 20:00 - 21:15

Bezpłatnie

Kto pamięta scenę końcową filmu “Indiana Jones: Poszukiwacze zaginionej Arki”? Pomimo, że jego premiera miała miejsca dokładnie 40 lat temu, pokazany w niej Hangar 51 pamięta wiele osób.

Czy z zabytkami archeologicznymi po ich odkryciu dzieję się właśnie coś takiego? Czy pakowane są do skrzyni w magazynie i już nikt nie ma prawa zobaczyć ich na oczy? Czy można w nich odnaleźć cenne przedmioty? Czy rzeczywistość może dorównać filmowi?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy czwartek, 18 stycznia 2021 r. o godz. 20:00, na kolejne spotkanie z cyklu KONTEKST! W jego trakcie, na te, oraz inne pytania odpowiedzą nasi goście. którzy z niejednego magazynu zabytki pobierali. Będą nimi: dr Tomasz Stolarczyk – archeolog zajmujący się tematyką pradziejowego górnictwa i metalurgii, muzealnik, pracownik Muzeum Miedzi w Legnicy, oraz znany Wam już, dr Marcin Maciejewski – specjalista od skarbów i badacz kultur epoki brązu z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W planach jest również gość specjalny, ale tożsamość zdradzimy dopiero gdy będziemy mieli już pewność, że uda się nam połączyć ?

ZAPRASZAMY serdecznie!
DZIEŃ: 18.02.2021
GODZINA: 20:00 – 21:15

Zapis spotkania na YouTubie

Co skrywają muzealne magazyny? - Tomasz Stolarczyk, Marcin Maciejewski | KONTEKST 15

Szczegóły

Data:
18 lutego 2021
Godzina:
20:00 - 21:15
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/3c6YGPgZw

Dodaj komentarz

css.php