Dziękujemy za oddanie głosu!

Zwycięzców Archeologicznych Sensacji 2023 ogłosimy w trakcie specjalnego spotkania na żywo z cyklu KONTEKST, które odbędzie się 12 stycznia 2024 r. o godz. 19:00 na profilu Facebook Archeologii Żywej.

Jeśli pragniesz dodatkowo wesprzeć naszą działalność zachęcamy do zamówienia prenumeraty kwartalnika „Archeologia Żywa”, miesięcznika „Odkrywca”, czasopisma „National Geographic Polska” lub śledzenia profili Wiedżmy od Wiedzy.

Głosy Internautów zostaną podliczone, przeliczone na punkty i dodane do głosów członków plebiscytowej kapituły. Wkrótce po zakończeniu transmisji na żywo wyniki plebiscytu zostaną opublikowane stronie czasopisma „Archeologia Żywa”.

Wszystkie spotkania z cyklu KONTEKST oglądać można na żywo na profilu Facebook Archeologii Żywej lub w formie nagrań na naszym kanale YouTube.

Jeśli chcesz udostępnić formularz do głosowania innym osobom, to znajduje się on pod tym linkiem:

https://archeologia.com.pl/archeologiczne-sensacje-2023/

Wykorzystane w plebiscycie zdjęcia i informacje pochodzą z naszych archiwów, a także zostały pozyskane z profili społecznościowych i materiałów prasowych dostępnych na stronach wzmiankowanych grup, stowarzyszeń i instytucji. W razie pytań, wyłapania nieścisłości lub jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o kontakt mailowy z redakcją „Archeologii Żywej”.

css.php