Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zjazd Absolwentów Archeologii Poznańskiej 2019

23 lutego 2019 16:00 - 23:59

W imieniu organizatorów z Instytutu Archeologii UAM w Poznaniu przekazujemy informację o Zjeździe Absolwentów Poznańskiej Archeologii.

“Drogie Koleżanki i Koledzy,

w 2019 roku nasz Uniwersytet świętuje 100 lat istnienia, a wraz z nim Instytut Archeologii. Byliśmy na Uniwersytecie od samego początku, a jednym z trzech założycieli Uniwersytetu Poznańskiego był nasz Mistrz – Józef Kostrzewski.

Jubileusz ten jest świetną okazją do przypomnienia wspaniałych lat młodości, kiedy to byliśmy Studentami Archeologii Poznańskiej.

Z tej okazji 23 lutego 2019 roku chcemy serdecznie Państwa zaprosić na wspólne spotkanie wszystkich absolwentów studiów archeologicznych, prowadzonych na naszym Uniwersytecie.

W sobotnie południe przewidujemy dla chętnych możliwość spaceru przez Poznań, śladem siedzib naszego Instytutu. Spotkamy się pod Zamkiem Cesarskim, skąd przejdziemy do Collegium Iuridicum, dalej Collegium Novum i na koniec do dawnego Collegium Historicum. Tym samym dokonane zostanie symboliczne zamknięcie pętli czasu i przestrzeni naszej obecności w kampusie miejskim.

Oficjalne rozpoczęcie Zjazdu przewidziane jest w tym samym dniu, od godziny 16:00, w obecnej siedzibie Wydziału Historycznego UAM, a tym samym Instytutu Archeologii UAM, w kampusie na Morasku, ul. Umultowska 89D, Aula im. prof. Gerarda Labudy.

Opłatę Zjazdową, w wysokości 50 PLN, będzie można wpłacać na konto Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które przekażemy bezpośrednio osobom zainteresowanym udziałem.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 26 stycznia 2019 roku.”

Zjazd Absolwentów Archeologii Poznańskiej – Karta zgłoszenia udziału

Szczegóły

Data:
23 lutego 2019
Godzina:
16:00 - 23:59
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://archeo.amu.edu.pl/zjazd.pdf

Miejsce wydarzenia

Instytut Archeologii UAM
ul. Umultowska 89D
Poznań, 61-614 Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz

css.php