« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XV Ogólnopolska Studencka Konferencja Antropologiczna

16 kwietnia 2020 08:00 - 18 kwietnia 2020 17:00

60zł

XV Ogólnopolska Studencka Konferencja Antropologiczna

Szanowni Studenci i Doktoranci, mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was, sympatyków antropologii, nauk medycznych i pokrewnych dyscyplin, na kolejną edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Antropologicznej, której hasło przewodnie tym razem brzmi: „Rozum mistrzem wszechwiedzy, czas mistrzem rozumu”.

Event Meta
Name
Collegium Biologicum
Event Status
Scheduled
Start Date
23 kwietnia 2021 07:21
End Date
18 kwietnia 2020 18:09
Event Location
Attendance Mode
Mixed
URL
Street
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6
Postal Code
61-614
Locality
Poznań
Country ISO Code
PL
Region ISO Code
wielkopolskie

Ogólnopolska Studencka Konferencja Antropologiczna (OSKA) jest wydarzeniem o wieloletniej tradycji, cieszącym coraz to większą popularnością wśród młodych naukowców. Konferencja odbędzie się w dniach 16–18 kwietnia 2020 roku w Collegium Biologicum UAM w Poznaniu, a jej celem jest przegląd badań i wymiana doświadczeń naukowo-badawczych młodych naukowców (tj. studentów i doktorantów) z obszaru antropologii i nauk zajmujących się biologią człowieka. Podobnie jak poprzedni gospodarze, również i my dołożymy wszelkich starań, by najbliższa konferencja miała zarówno ciekawe sesje tematyczne, w ramach których poruszane będą bieżące zagadnienia w danych dziedzinach badawczych, jak i nietuzinkowe wykłady plenarne wygłaszane przez wyjątkowych naukowców nie tylko z Polski.

Szanowni Państwo,
w związku z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w sprawie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania rozprzestrzenianiu się COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych, z przykrością informujemy o przełożeniu XV edycji Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Antropologicznej. Konferencja w pierwotnie planowanym terminie (16-18 kwietnia) NIE odbędzie się. Prawdopodobny termin Konferencji to okolice września/października 2020 roku. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco i z odpowiednim wyprzedzeniem. Nasze prace nad Konferencją nadal trwają. Niedługo mogą Państwo spodziewać się oficjalnych odpowiedzi o kwalifikacji abstraktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie mailowym oraz via Facebook.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie internetowej konferencji lub na Facebooku.

Szczegóły

Start:
16 kwietnia 2020 08:00
Koniec:
18 kwietnia 2020 17:00
Koszt:
60zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
View Event Website

Organizator

Wydział Biologii UAM
Email:
oska.xv@gmail.com
View Organizer Website

Inny

Call for papers - termin końcowy
31.01.2020

Miejsce

Collegium Biologicum
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6
Poznań, wielkopolskie 61-614 Polska
+ Google Map
View Venue Website

Dodaj komentarz