Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Międzynarodowa Konferencja “See More”

8 grudnia 2017 - 9 grudnia 2017

70zł – 100zł
see more

8. i 9. grudnia 2017 roku we Wrocławiu odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja „See More”- Metody Obrazowania w Medycynie, Biologii i Archeologii. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału studentów, doktorantów oraz młodych naukowców (wg definicji z ustawy o zasadach finansowania nauki z dn. 15 stycznia 2015 r.). Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i skupiać się na szeroko pojętym obrazowaniu w naukach medycznych, biologicznych oraz archeologii. Jej celem jest wymiana doświadczeń i poglądów na temat metod obrazowania stosowanych w wielu dyscyplinach naukowych. Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją do poszerzenia swoich horyzontów o wiedzę z zakresu zastosowania technik obrazowania zaczynając od radiologii, czy mikroskopii, kończąc na najnowszych osiągnięciach techniki takich jak laserowe i świetlne skanery 3D.

See More – informacje

Sesje prowadzone będę w języku polskim i angielskim. Prelegenci będą mieli możliwość przedstawienia prac kazuistycznych bądź poglądowych w formie referatu lub posteru. Ostateczny termin zgłoszeń to 17 listopada br.

Na podanej stronie znajduje się oficjalny szablon steszczeń: POBIERZ

Streszczenie nie może być dłuższe niż 2250 znaków (wliczając spacje), powinno byś podzielone na: wstęp, cel, materiały i metody, wyniki, wnioski.

Opisy przypadków powinny być podzielone na: wstęp, opis przypadku, wnioski; abstrakt powinien być napisany po angielsku, bez względu na sesję i język wystąpienia. Autorzy są odpowiedzialni za merytoryczną zawartość streszczeń.

Nie wymaga się załączania bilbiografii.

Opłata konferencyjna:

Uczestnicy czynni zgłaszający się w I terminie i bierni – 70 PLN.

Uczestnicy czynni zgłaszający się w II terminie – 100 PLN.

Należy ją wpłacić na konto podane w regulaminie do 30. Listopada 2017.

Nasze miejsce w sieci

Szczegółowe informacje znaleźć można pod TYM adresem. oraz na Facebooku.

Szczegóły

Początek:
8 grudnia 2017
Koniec:
9 grudnia 2017
Koszt:
70zł – 100zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
http://www.konferencje.umed.wroc.pl/seemore/

Dodaj komentarz

css.php