Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

IV Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

18 września 2017 - 20 września 2017

270zł

Czasopismo „Spotkania z Zabytkami” ukazuje się nieprzerwanie od 1977 r. i jest jedynym na rynku polskim periodykiem szeroko popularyzującym ideę ochrony zabytków. Pismo do dziś jest wierne swojej linii programowej – uwrażliwiania społeczeństwa na sprawy dziedzictwa narodowego. Serdecznie zapraszamy młodych naukowców, doktorantów i studentów na IV Ogólnopolskie Seminarium PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego, które odbędzie się w dniach 18-20 września 2017 r. w pięknym Pałacu w Lubostroniu.

Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium, po zatwierdzeniu przez Radę Programową, będą mogły zostać przesłane do publikacji na łamach czasopisma Santander Art&Culture Law Review.

W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, wiele atrakcji m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki.

 

Termin zgłoszeń abstraktów: 15 sierpnia 2017 r.

Zaplanowanych jest łącznie 40 miejsc, o zakwalifikowaniu się na Seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału i tematy referatów należy wysyłać na adres: dziedzictwo@prawo.ug.edu.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

IV Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków – info

Bezzwrotna opłata seminaryjna wynosi 270 zł, (wyżywienie + noclegi). Pobyt zaplanowany jest na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Lubostroniu w pokojach 2-osobowych. Dojazd na miejsce należy organizować we własnym zakresie.

Po otrzymaniu informacji mailowej o przyjęciu zgłoszenia, opłatę za Seminarium należy przelać na konto bankowe Pałacu w Lubostroniu w PKO BP ŻNIN o numerze 16 1020 1505 0000 0902 0063 9906 – tytułem „SEMINARIUM PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW” . Dopiero to będzie równoznaczne z zakończeniem procedury zgłoszeniowej. Informację o konieczności wystawienia faktury VAT za pobyt, należy wskazać podczas dokonywania wpłaty.

 

Szczegóły

Start:
18 września 2017
Koniec:
20 września 2017
Koszt:
270zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
http://www.spotkania-z-zabytkami.pl/aktualnosci/1/603

Inny

Call for papers - termin końcowy
15 sierpnia 2017 r.

Miejsce

Pałac w Lubostroniu
Pałac Lubostroń
Lubostroń, 89-210 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.palac-lubostron.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *