Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ONKAA “Możliwości badawcze w antropologii i archeologii”

9 marca 2019 - 10 marca 2019

Bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Ogólnopolskiej Naukowej Konferencji Antropologiczno-Archeologicznej „Możliwości badawcze w antropologii i archeologii”, która odbędzie się w dniach 9-10 marca 2019 roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Wydarzenie organizowane jest przez SKN Antropologów “Kostka”.

Organizatorzy pragną kontynuować myśl przewodnią zeszłorocznej Konferencji, jaką jest uściślenie współpracy dwóch dziedzin- antropologii i archeologii. Celem konferencji jest umożliwienie podzielenia się wynikami własnych badań, bądź przedstawienia pracy przeglądowej oraz nawiązywanie współpracy interdyscyplinarnej i międzyuczelnianej.

Uczestnicy mają możliwość przedstawienia swoich prac w fo

rmie referatu lub posteru. Konferencja obejmuje zagadnienia z wielu dziedzin antropologii i archeologii takie jak: antropologia fizyczna, sądowa, molekularna, ewolucyjna, paleoantropologia, paleopatologia, auksologia, archeologia sądowa, europejska i pozaeuropejska, historyczna, średniowiecza, barbaricum, archeozoologia, czy geoarcheologia.

Nie pobieramy opłat konferencyjnych- wstęp na konferencję jest wolny. Rejestracja uczestników biernych nie jest wymagana.

Regulamin oraz potrzebne i informacje znaleźć można w komunikacie poniżej:
https://drive.google.com/file/d/1WYiwu0datpWT9AfRqhmEPlZIw29D38GV/view?usp=sharing

Rejestracja uczestników czynnych odbywać się będzie poprzez formularz internetowy
Formularz uczestnika czynnego:
https://goo.gl/forms/FNcIgcz7sxcojDkP2

Formularz uczestnika biernego wypełniają osoby, które będą brały udział w konferencji, oraz chciałyby otrzymać zaświadczenie o udziale biernym w konferencji. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest posiadanie tytułu przynajmniej magistra. Wszelkie odstępstwa od tej reguły będą rozpatrywane jednostkowo po wcześniejszym kontakcie mailowym (oiskaa2019@gmail.com).
Rejestracja uczestników biernych
Formularz uczestnika biernego:
https://goo.gl/forms/ZfJXl8xQYnZ97R9h1

Szczegóły

Początek:
9 marca 2019
Koniec:
10 marca 2019
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
fb.com/KonferencjaONKAA

Miejsce wydarzenia

Instytut Genetyki i Mikrobiologii UWr
Przybyszewskiego 63/77
Wrocław, 51-148 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

css.php