Autorzy

Teraz

Autorzy piszący w tym miesiącu…

Radosław Biel

Deus Ex E-Machina
Home Page  Public Email  Researchgate  Academia  Twitter  Facebook  LinkedIn  Google+ 

Redaktor wpisów internetowych "Archeologii Żywej". Archeolog. Doktorant Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. W sprawie problemów ze stroną lub mediami społecznościowymi walić śmiało! ...więcej →

Wojciech Ejsmond
Home Page  Academia 

Doktorant w Ośrodku Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Gebelein Archaeological Project i współkierownik Warsaw Mummy Project. W kręgu jego zainteresowań znajdują się początki cywilizacji nad Nilem oraz egipskie mumie.


Dziennikarz PAP
Home Page  Twitter 

Dziennikarz naukowy w Polskiej Agencji Prasowej (PAP) i portalu PAP - Nauka w Polsce. Opublikował szereg artykułów w prasie popularnonaukowej i ogólnotematycznej, m.in. w Przekroju, Wiedzy i Życiu, Archeologii Żywej, Gościu Niedzielnym, Gazecie Wyborczej. Ukończył archeologię i PR na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Michał Paczkowski
Home Page  Academia 

Asystent na Stanowisku Pracy ds. Archeologicznych Badań Ratowniczych w Państwowym Muzeum Archeologicznym w Warszawie

Małgorzata Ściborowska
Home Page  Academia  Facebook 

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pracownik Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie, gdzie odpowiada m.in. za prowadzenie profili PMA w portalach społecznościowych. Bierze też udział w interwencyjnych badaniach wykopaliskowych.

W przeszłości

Wszyscy autorzy, którzy do tej pory udzielili się na naszej stronie…